درباره ما

سلام سلام
يک روز گرم تيرماه تو يک گوشه اى از اين شهر، هشت متولد شد!
روزهاى سخت و چالش هاى كارى جذاب با عطر قهوه و اندكى هيجان، میان هیاهوهای تخصصی با پرستیژ در پس هزاران ايده و پروژه ، مجله اى براى هشتمين هنر در مقابل چشمان هيجان زده ى ما به قدرت کلام متولد شد و تمام امید و نگاهمان را به خودش جلب کرد(دوخت-گره زد). فکر و ذکرمان شد نفس کشیدنش، رنگ گرفت ! رنگ آرامش، رنگ زندگی، رنگ دوست داشتن ….
و بالاخره خانواده ی هشت تشکیل شد… ما كنار هم جمع شديم نوشتيم، خوانديم، خنديديم و قلم رقصانديم تا قد كشيدنش را رقم بزنيم.
این خانواده هر روز بزرگتر می شود تا بودنمان را معنا بخشد . ما با نگاه ویژه شما را انتخاب کردیم تا مخاطب مان باشید و در کنار هم زیست کنیم، بخوانیم، بحث کنیم و به چالش بکشیم تا از آمبیانس رسانه لذت ببریم.
«مجله روابط عمومى هشت» مجله اى است براى به تصوير كشيدن چالش ها و شكاف هاى برنامه و اجرا، جایی براى حرف زدن متخصصان، عرض اندام ایده های بکر تازه واردان و جولانگاه مطالب علمى روز دنيا در فضای ارتباطات و احتمالا جایی برای شناخته شدن با ابزار ارتباطات یکپارچه بازاریابی.
ما معتقدیم که در فضای تخصصی با چاشنی همدلی به پشتوانه ی علم ، ابزار برنامه ریزی و قدرت هنر ترویج کنندگان می توان اجرای بی نقص را برای تمرین ثبات در فضای کسب و کار، تجربه کرد.
به پای این اعتقاد زیر پرچم رسانه با صلاح قلم نقد همدلانه را در فضای این خانواده برای کمک به کیفیت اجرای چشم نواز می نگاریم تا مورث فرهنگ و آیین نوشتن و علم در عصر رسانه های(تصویر محور) اجتماعی و شاید رسانه های نوظهور آینده باشیم
قرار است خط به خط بخوانيم، واژه به واژه بنويسيم، خبره به خبره مصاحبه كنيم، دل به دل بشنویم و در کوی کسب و کار با قدم های استراتژیک قدم بزنیم و جهان روابط عمومى و تبليغات را ورق بزنيم.

ورود به حساب کاربری

Fill the forms bellow to register

دریافت رمز عبور

لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را جهت بازگردانی رمز عبور وارد نمایید